باشگاه ستارگان سرمایه گذاری اینوستار
محلی امن و قابل اعتماد برای تصمیمات سرمایه گذاری
باشگاه اینوستار
بدون اعضاش چیزی نیست!
مسعود قرئلی
برای شخص من اینوستار فضایی رو فراهم کرده که هم می‌تونم کلی اطلاعات مفید جدید کسب کنم توش و هم با ارائه تجربیات خودم به سایر اعضا کسب درآمد کنم. اینجا هم یاد میگیریم هم پول درمیاریم. جای همچین ایده‌ای تا قبل از اینوستار واقعا توی فضای سرمایه‌گذاری ایران خالی بود.
محمد طلوعی
استراتژی تشکیل باشگاه رو پسندیدم مخصوصا بیزینس مدل باشگاه برای مشارکت اعضا در تولید محتوا بسیار جذاب بود و امیدوارم بتوانیم با برنامه ریزی و همکاری همه اعضا به اهداف تعیین شده برسیم.
مهدی کریمی
من تا حالا خیلی تو جاهای مختلف با نظر و مشورت های مختلفی سرمایه گذاری کردم و هیچ وقت به اون نقطه مد نظر خودم نرسیدم حالا خودم رفتم یه چیزهایی یاد گرفتم و میدونم نه وقتش هست نه توانش که تو هر زمینه ای بشه یاد گرفت و حرفه ای شد و اومدم اینجا هم یاد گرفته هام رو به اشتراک بذارم هم از علم خوبی که بچه های باشگاه در زمینه های مختلف دارن استفاده کنم.
اینوستار کجاست؟
و چه می کنیم؟
اینوستار یه خانواده علاقمند به دنیای سرمایه گذاریه.
نیازی نیست که بگیم برای فرار از تورم های سنگین ایران هر ایرانی لازمه که عضو شبکه ای باشه که آخرین اطلاعات و فرصتهای سرمایه گذاری رو بهش معرفی کنه.
باشگاه اینوستار شبکه ای از تحلیلگران و سرمایه گذاران در بازارهای مالی ایران و جهانه که دور هم جمع شدیم تا دانش و تجربیات و فرصت های سرمایه گذاری و سیگنال ها رو بین خودمون به اشتراک بذاریم.
ما اعتقاد داریم با تکیه بر تحلیل و خرد جمعیه که می تونیم نتایج بهتری داشته باشیم.
چرا اینوستار!؟
مولتی مارکت بودن
از اونجایی که اعتقاد داریم یک سرمایه گذار حرفه ای سبدش بایستی تخصیص درستی از همه مارکتهای سرمایه گذاری باشه، باشگاه اینوستار به اتکای تحلیلگرهای عضو خودش، در همه بازارهای سرمایه گذاری تالار داره. از بورس تا رمزارزها و استارتاپها و املاک و فارکس و ...
استارکوین و کسب درآمد
ما در باشگاه اینوستار، سکه استارکوین رو داریم که تبادلات مالی داخلیبین اعضا با این سکه انجام میشه. اعضا برای برگزاری وبینار یا تحلیلها و سیگنالها و... می تونن استارکوین دریافت کنن. استارکوین های دریافتی قابل برداشت و تبدیل به ریال را خواهند داشت. هر شخص بعد از عضویت در باشگاه، تعدادی استارکوین رایگان دریافت می کند.
سیگنال و تحلیل و وبینار
باشگاه محل ارایه سیگنال نیست، اما با توجه به حضور تعداد قابل توجهی تحلیلگر و سرمایه گذار، این امکان فراهم شده است که اعضا بتوانند سیگنال ها و فرصتهای سرمایه گذاری که به آن برخورد می کنند را به همدیگر معرفی کنند. به صورت مستمر هم وبینار داریم که برای اعضا از طریق پرداخت استارکوین قابل مشارکت است.
اینوستار ویژه عموم نیست!
باشگاه اینوستار محلی امن و قابل اعتماد برای تصمیمات سرمایه گذاری شماست. از آنجا که در باشگاه اینوستار عموم مردم امکان استفاده از خدماتش را ندارند و تلاش می کنیم که یک خانواده کوچیک ولی با اهداف بزرگ و خودمانی داشته باشیم.
به اینستاگرام باشگاه اینوستار بپیوندید